Jak nakupovat

Na webovém portálu „ Každá koruna dobrá „ naleznete nabídku různých slevových portálů, e-shopů a podnikatelů, kteří nabízejí své výrobky nebo služby k prodeji. Webová stránka funguje jako vyhledávač a porovnávač nabízených slev a není možné zde přímo nakupovat.

Na naší webové stránky máte k dispozici ucelený přehled mnoha slev. Využívání je bezplatné.

Vyberte si s využitím našeho vyhledávače nejnižší cenu, nejvyšší slevu nebo využijte některé z jiných kritérií. Využít můžete také vyhledávače dle města, ve kterém slevu hledáte.

Kliknutím na vybranou slevu se přesměrujete na skutečný slevový portál, e-shop nebo na webovou stránku podnikatele, kde také provedete svůj nákup. Zboží nebo služby tak nakupujete přímo od toho, kdo je nabízí.Veškerou další komunikaci vedete přímo s prodávajícím. Vždy nakupujete, platíte a jednáte přímo s konkrétním prodávajícím.

Webový projekt „ Každá koruna dobrá „ je pouze vyhledávačem, který má za úkol uvádět co nejvíce kvalitních slev. K informovanosti uživatelů využíváme také slevový zpravodaj, ve které pravidelně informujeme o těch nejzajímavějších slevách. Informace zasíláme nejen registrovaným uživatelům, ale také účastníkům soutěží na této webové stránce, kdy účast v soutěži je podmíněna souhlasem se zasíláním slevového zpravodaje.Odhlásit se z odběru můžete kdykoliv a to velmi snadno odkazem, který naleznete na konci každého zpravodaje.

Neneseme žádnou odpovědnost v souvislosti s poskytnutím slevy, nákupu zboží nebo nabízené služby, s využitím informací získaných na našem webovém portále. Slevu pouze prezentujeme a neneseme odpovědnost za úplnost nebo přesnost. Neodpovídáme ani za žádné vzniklé škody v souvislosti s využitím našeho webového portálu. Veškerá odpovědnost a právní vztah vzniká mezi kupujícím a prodávajícím.